Niečo Barie Styl

24. prosince 2008 v 10:09 | By MatusQa_Barbie
Motto: ,,Růžová je posvátná!"

Čím se vyznačuje: Růžová, růžová, růžová!!! Spousta roztomilých drobností (panďuláků, medvídků, srdíčkových náramků a kytiček do vlasů...)
Hudba: Hlavně slaďácký pop a uklidňující hudba (Enya...). Spousta "barbie" holek taky miluje vážnou hudbu a k tomu balet. Proto často chodí do divadla, kina a rádi cvičí (fitness,aerobik,roztleskávačky)...
Co se nosí: Hlavně boty na podpadcích, upnutá trička s milým např. komixovým potiskem. A džínsy - hlavně "roury", které obepínají štíhlou postavu.
Líčení, vlasy: Líčení hlavně do pastelových barev, ale ne příliš výrazně, stačí černá linka a jemné stíny. Kdysi se tvrdilo že všechny "barbie" holky musí mít blond vlasy, ale omyl! Tak to vůbec není, dneska už existují také "barbie" zrzky, brunetky atd. prostě jako ty panenky :) U vlasů se dává na důraz hlavně to, aby byly zdravé, dlouhé a alespoň s jedním melírem.
Důraz je taky kladen na krásné nehty, nejlépe s růžovým lakem, nebo francouzkou manikůrou, ale přípustná je i zářivě červená...
Chování: Správné "barbie" se chovají slušně, nemluví sprostě a jsou skoro pořád veselé a milé. Prostě sama dokonalost. Rozhodně, ale nejsou namyšlené a nechovají se povýšeně. Naopak rádi pomůžou všem v nesnázích. Většinou dávají najevo svoje city a jsou hodně emocionální. Milují různé společenské akce (párty apod.).
Pár barbie věcí:
KOPIROVAT SO ZDROJOM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama